Bigl.ua
Начать беседу

Офіційні правила акції «Спецтариф від Justin для користувачів Bigl.ua»

Офіційні правила акції «Спецтариф від Justin для користувачів  Bigl.ua» (у подальшому — «Правила» та «Акція» відповідно).

Спецтариф від Justin для користувачів  Bigl.ua (далі за текстом “Спецтариф”) — це фіксована вартість доставки посилки із замовленнями товарів, здійсненими на сайті Bigl.ua до відділення Justin. 

Вартість доставки згідно Спецтарифу  складає —17 грн (в т.ч. ПДВ) для посилок вагою до 10 кг (включно). 

Вартість посилок  вагою більше 10 кг згідно стандартного тарифу. 

Зверніть увагу! Якщо страхувати посилку більш ніж на 200 грн, то комісія за страховку становитиме 0,5% від суми. Комісія за переказ коштів (післяплатою) - 2% + 15 грн.
Якщо покупець не забирає посилку з пошти, то зворотна доставка здійснюється також за спецтарифами.
Важливо!
Спецтариф буде діяти тільки при відправці посилки за накладною, яка згенерована в кабінеті продавця. Не забувайте про це.

Електронний Маркетплейс (Сайт) — сукупність програмних та апаратних засобів, результат комп'ютерного програмування у вигляді  онлайн-сервісу (платформи), який  розміщений в мережі Інтернет за посиланням: https://bigl.ua/, адмініструється та використовується ТОВ “Уапром” (ідентифікаційний код 36507036).

Відправлення — вантаж (товар/замовлення), що вказується у відповідній експрес-накладній та передається відправником Логістичному партнеру для надання послуг з організації перевезення відправлень.

Розповсюджується на всі замовлення з урахуванням особливостей, викладених в даних Правилах.


Загальні умови Акції

Учасниками Акції можуть стати: 

 1. Покупці, які оформили замовлення на Електронному Маркетплейсі Bigl.ua, обравши при замовленні спосіб доставки у відділення Justin. За умови, якщо замовлені товари відповідають умовам Акції. 

 2. Користувачі, які зареєстровані на Електронному Маркетплейсі Bigl.ua у якості продавця, здійснюють діяльність з продажу товарів на Bigl.ua та виконали всі необхідні дії відповідно до умов цієї Акції, а саме:

  • підключили веб-додаток Justin в Особистому кабінеті;

  • обробили та відправили замовлення відповідно до згенерованої в Особистому кабінеті продавця експрес-накладної, згідно з умовами Акції.

Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами Акції. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Замовника/Виконавця та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

Персональні дані Учасників Акції обробляються у відповідності до умов користування відповідним програмним ресурсом Організатора/Логістичного Партнера.

Доставка за Спецтарифом розповсюджується лише на Відправлення, якими є замовлені товари на Bigl.ua, для яких на сайті https://bigl.ua/ua/ можливо обрати спосіб доставки у відділення Justin. Кількість Відправлень в рамках цієї Акції на одного Учасника необмежена. 

Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на офіційній сторінці Акції за посиланням https://help.bigl.ua/uk/article/76-oficijni-pravila-akciji-spectarif-vid-justin-dlja-koristuvachiv-bigl-ua.


Параметри Відправлень, які приймаються у відділеннях згідно з Умовами Логістичного партнера

 • У відділення OSR приймають та доставляють посилки вагою до 30 кг, сума всіх параметрів яких (висота, ширина, довжина) не більша за 150 см, максимальний розмір однієї із сторін – 90 см.

 • У відділення Smart та mini OSR приймають та доставляють посилки вагою до 15 кг, сума всіх параметрів яких не більша за 120 см, максимальний розмір однієї із сторін – 90 см.

Список усіх відділень доступний покупцям при оформленні замовлення, а продавцям — при редагуванні експрес-накладної в Особистому кабінеті продавця. 

Всі відділення ви можете переглянути зараз на карті та списком.


Умови Акції для Учасника покупця

Акція розповсюджується на:

 • замовлення товарів з маркетплейсу Bigl.ua;

 • замовлення, фактична та об'ємна вага яких – до 30 кг, а габарити посилки не перевищують максимально допустимі у обраному покупцем відділенні доставки.

Щоб стати Учасником Акції, покупцю потрібно:

 • оформити замовлення на товар, який відповідає Умовам цієї Акції на Bigl.ua;

 • обрати спосіб доставки Justin;

 • забрати Відправлення у відділенні Justin, назвавши номер експрес-накладної (далі ЕН) та показавши документи, які підтверджують вашу особу. 

 

Умови Акції для Учасника продавця

Акція розповсюджується на:

 • замовлення товарів з маркетплейсу Bigl.ua;

 • замовлення, фактична та об'ємна вага яких – до 30 кг, а габарити посилки не перевищують максимально допустимі у обраному покупцем відділенні доставки.

Один продавець може відправити декілька товарів однією посилкою покупцю, якщо таке Відправлення не перевищує максимально допустимої ваги/габаритів та відповідає умовам Акції на Bigl.ua.

Щоб стати Учасником Акції, продавцю потрібно:

 • підключити веб-додаток Justin в Особистому кабінеті;

 • отримати замовлення на товар зі способом доставки Justin;

 • у відділенні Justin відправити посилку за номером експрес-накладної, згенерованої в Особистому кабінеті продавця;

 • на основі ЕН, створеної у даному замовленні, співробітник Justin організовує відправку посилки згідно з умовами цієї Акції.


Організатор Акції

Товариство з обмеженою відповідальністю «Уапром» 02121, м.Київ, вул. Харківське шосе, 201-203, корпус 2А, літера «Ф»

Ідентифікаційний код: 36507036


Логістичний Партнер

ТОВ «ДЖАСТ ІН» 02090, м.Київ, вул. Бутлерова, будинок 1, 

Ідентифікаційний  код:  41567921


Період дії Акції

Акція діє з  25.02.2021 до 31.12.2021 включно, за київським часом. 

Організатор Акції має право на зміну умов Акції, за умови оприлюднення таких змін за посиланням: https://help.bigl.ua/ru/article/77-oficijni-pravila-akciji-spectarif-vid-justin-dlja-koristuvachiv-bigl-ua , як з, так і без попереднього повідомлення про внесення відповідних змін. 

Організатор, в тому числі за інформуванням Логістичного Партнера Акції, має право відмовити в Участі в Акції, а також заборонити подальшу участь в Акції без пояснення причин будь-якій особі, яка вчиняє дії, що мають шахрайський характер, або покликані отримати неправомірну вигоду від участі в Акції, або ж діє іншим чином, порушуючи положення цих Правил.

У тому числі, але не виключно, у разі, якщо Організатор Акції отримає відомості про незаконну діяльність та/або виявить факти чи обставини, які вказують на те, що діяльність має ознаки шахрайської та/або Учасник Акції порушує умови Угоди користувачаhttps://bigl.ua/ua/terms_of_use, Організатор має право, за своїм вибором, відмовити або призупинити участь такого Продавця в Акції, а також залишає за собою право повністю або частково обмежити доступ до інформації про товари Продавця на Bigl.ua та/або припинити доступ до Сервісів Bigl.ua та/або відмовитися від надання послуг Продавцю.

При цьому у разі, призупинення участі Продавця в Акції та послідуючого поновлення його участі, Організатор може вимагати дотримання та виконання Учасником Акції додаткових умов з метою подальшого контролю та недопущення вчинення шахрайських дій таким Участником.


Територія проведення Акції

Акція проводиться на території України, окрім тимчасово окупованих територій та території проведення Операції об’єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження**.


Організатори Акції залишають за собою право вносити зміни в Правила Акції, в тому числі в умови, територію та строки проведення Акції виключно за умови публічного сповіщення про такі зміни на офіційній сторінці Акції.


 **території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року та Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» від 18.01.2018 № 2268-VIII).


Є питання щодо Акції — пишіть нам на support@bigl.ua

Є питання по доставці — звертайтесь до підтримки Justin за номером 0-800-301-661


*Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на офіційній сторінці Акції.

Выберите файлы или перетащите файлы
Была ли эта статья Вам полезна?
Да
Нет
 1. Tatiana

 2. Опубликовано
 3. Обновлено

Комментарии