Bigl.ua
Розпочати розмову

Як ProSalle працює на Bigl.ua?

Каталог ProSale — інструмент для відображення та просування товарів на Prom та Bigl. Він дозволяє залучати покупців та збільшувати продажі.

Моделі оплати в Каталозі ProSale:

  • Модель CPA (cost per action, або ціна за дію) — передбачає оплату відсотка від ціни товару за цільову дію — замовлення товару. Ця модель доступна для товарів, які замовляють через кошик.
  • Модель CPC (cost per click, або ціна за клік) — оплата за перехід покупця по товару. Ця модель доступна для послуг та товарів, які замовляють здебільшого телефоном.

Для Bigl.ua та Prom.ua діють однакові умови просування товарів тому усю базову інформацію про роботу цього інструменту ви можете прочитати у розділі «Каталог ProSale»‎, в довідці порталу Prom.ua. 


Режими «Турбо», «Більше продажів» та «Економ»

Продавці можуть просувати свої товари у каталозі увімкнувши режими «Турбо» та «Більше продажів» чи активувати понижену єдину комісію* в режимі «Економ».

Режими «Турбо», «Більше продажів» та «Економ» доступні:

Рівень продавця на Prom оновлюється раз на добу. Перевірити його можна на сторінці «Показники роботи на Prom».

У чому різниця між режимами?

«Турбо» — товари продавця відображаються в рекламних блоках на Bigl, а також можуть потрапити до топ-видачі у каталозі та в рекламу Google від Bigl.

Рекламні блоки завжди в топі, над основною видачею товарів.

Вони відображаються покупцям на всіх сторінках: тим, хто перейшов на Bigl з Google і тим, хто шукає товар з рядка пошуку чи за категоріями Bigl. В десктоп та мобільній версії маркетплейсу.

«Турбо» — це швидкий спосіб отримати більше показів, переходів та замовлень. Адже покупці найчастіше взаємодіють з товарами, що видаються першими. Ваш товар побачить максимальна кількість покупців. 

Для моделі оплати за замовлення комісія буде вище за єдину на 50% — списується за замовлення в будь-якому блоці видачі. Також є додаткова комісія за переходи по товарах в рекламних блоках. 

Для моделі оплати за переходи — комісія за перехід вище за єдину на 100%.

«Більше продажів»  підійде для випадків, коли потрібно активно просувати сезонний товар, розпродати залишки тощо. Товари зможуть потрапити до топ-видачі у каталозі та в рекламу Google від Bigl.

Комісія буде вище за єдину на 25%.

«Економ»  підійде, якщо для конкурентних товарів продавця немає аналогів, у них краща ціна, безкоштовна доставка тощо. Конверсія в замовлення таких товарів висока, тож, їх можна успішно розміщати в каталозі з налаштуванням «Економ». Комісія буде нижче за єдину на 50%. 

Перевірити комісію для кожного з режимів можна у файлі.


Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Таня

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі