Bigl.ua
Розпочати розмову

Як працює Оплата карткою

Крок 1. Оформлення замовлення

  1. Покупець оформляє замовлення на bigl.ua і обирає спосіб оплати Оплата карткою. Оплачує 100% вартості товару, без вартості доставки. Гроші тимчасово резервуються фінансовим партнером на Bigl.ua.
  2. Проведення і обробка транзакцій на сайті bigl.ua відбувається за стандартами безпеки Payment Card Industry Data Security Standard, і щорічно підтверджується сертифікатом PCI DSS.
  3. Кошти утримуються на рахунку покупця на підставі відповідного запиту банку.

Крок 2. Опрацювання замовлення

Продавець отримує нове замовлення, зв'язується з покупцем, перевіряє статус оплати та наявність товару. Далі продавець з покупцем погоджує час відправки замовлення та відправляє замовлення.

Крок 3. Відправлення замовлення

Продавець відправляє замовлення через Нову Пошту, Укрпошту, Meest та повідомляє покупцеві номер ЕН (експрес-накладної).

Для відправки продавець використовує створену в замовленні ЕН (експрес-накладну). Якщо її немає - продавцю необхідно згенерувати її у замовленні або додати вручну. Без доданої ЕН до замовлення ми не зможемо зарахувати гроші продавцю.

Крок 4. Покупець забирає товар з пошти, а гроші за замовлення перераховуються продавцю

Покупець оглядає замовлення при отриманні і, якщо все у порядку з товарами, забирає посилку. Зазвичай протягом 24 годин після того, як покупець забере посилку, гроші будуть перераховані продавцю. Це зроблено для врегулювання можливих конфліктів між продавцем і покупцем, і для запобігання випадків шахрайства.

Важливо! Якщо продавець приймає оплати на р/р, йому необхідно виконати замовлення і отримати виплату протягом 30 днів з моменту оплати покупцем замовлення. Якщо гроші за замовлення не зараховуються продавцю на р/р протягом 30 днів з моменту оплати замовлення — вони повернуться покупцеві на карту.

Гроші тимчасово утримуються на транзитному рахунку і перераховуються продавцю за 24 години після того, як покупець забере посилку з відділення пошти.

Для продавців, які якісно працюють із замовленнями з інструментом "Оплата карткою", виплата можлива відразу після отримання посилки покупцем. Гроші можуть тимчасово утримуватися фінансовим партнером 24-х годин з метою врегулювання спірних ситуацій і претензій на замовлення — під час виникнення претензій по товару. Покупець і Продавець погодившись з цими умовами використання інструменту "Оплата карткою", дають свою згоду на тимчасове утримання грошових коштів на транзитному рахунку банку-партнера в зазначені терміни.

У разі виникнення спірних ситуацій, одна зі сторін спору направляє своє письмове повідомлення про виникнення спору між покупцем та продавцем на s@bigl.ua

Адміністрація маркетплейсу надасть максимально можливе сприяння в мирному врегулюванні спору. При використанні інструменту "Оплати карткою" покупець і продавець вирішують спір та повідомляють про результати у письмовому вигляді зверненням на s@bigl.ua після чого сума оплати зараховується продавцеві або повертається покупцеві на карту.


Особливості Оплати карткою:

Замовлення з Оплатою карткою не можна дублювати, змінювати вміст замовлення, спосіб доставки і вартість товарів у ньому.

  1. Максимальна сума замовлення для еквайрингу 399 999.99 грн. У замовленнях вартістю вище зазначеної суми Оплата карткою буде недоступна у способах оплати. Оплатити замовлення за допомогою інструменту "Оплатою карткою" можна тільки картами українських банків та валютою UAH.
  2. Комісія за перерахування коштів. У період з 01.11.2023 року до 31.12.2023 року (включно) для суб’єктів господарювання, з якими укладено Договори про надання фінансових послуг з переказу коштів суб’єктам господарювання-отримувачам переказу (з ФК "ЕВО"), буде діяти акція, згідно умов якої розмір комісії становитиме 0,00001% від суми переказу. Деталі.

Bigl.ua безпосередньо не бере участі у зарахуванні коштів продавцю. Зарахування здійснюється банком або фінансовою компанією. На період резервування, кошти покупця залишаються утриманими (заблокованими) на його картці  до проведення вторинної операції (списання), після якого кошти будуть перераховані на рахунок продавця. У призначенні платежу передається номер замовлення з Bigl.ua, або номер договору з фінансовою компанією та дата списання коштів з платників.
Зазвичай зарахування коштів на розрахунковий рахунок відбувається наступного банківського дня після списання коштів з покупців.


Підтримка Оплати карткою

Якщо у вас виникли питання, служба турботи про користувачів Bigl.ua охоче відповість на них! Пишіть на: s@bigl.ua.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Таня

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі