Bigl.ua
Розпочати розмову

Доставка cплачених Оплатою карткою товарів

При виборі способу оплати Оплатою карткою, доставка можлива такими логістичними партнерами: Нова Пошта, Укрпошта, Meest. Щоб покупці могли вибрати зазначених логістів під час оформлення замовлення, продавцю необхідно підключити ці веб-додатки в Маркеті Prom, в Кабінеті продавця. 

Для зарахування грошей за замовлення, продавцю необхідно відправити товар за згенерованою в замовленні ЕН (експрес-накладної) або додати її до замовлення після відправки товару, але не пізніше момент отримання товару покупцем.

Генерація експрес-накладної в замовленні

Спосіб доставки Нова пошта

Для зарахування грошей за замовлення, продавцю необхідно згенерувати ЕН у замовленні та використовувати її для відправлення товару. Якщо продавець відправив замовлення за іншою накладною, створеною у додатку Нової Пошти чи через API, необхідно прикріпити її до замовлення в кабінеті компанії на Prom.ua після відправлення товару.

Спосіб доставки Укрпошта

Щоб згенерувати накладну, натисніть кнопку «Створити ярлик» на сторінці замовлення в Кабінеті продавця. Далі — за необхідності заповніть всі дані для доставки на сторінці редагування доставки та збережіть накладну. Якщо продавець відправив замовлення за іншою накладною, необхідно прикріпити її до замовлення в кабінеті компанії на Prom.ua після відправлення товару. Прикріпити можна ЕН, сформовані в кабінеті Укрпошти, з будь-яким статусом окрім «Заплановано».

Зверніть увагу! Прикріпити можливо тільки ЕН, що були створені в кабінеті Prom чи Укрпошти. ЕН, які були створені у відділенні, не додаються.

Спосіб доставки Meest

Щоб згенерувати накладну, натисніть кнопку «Створити ярлик» на сторінці замовлення у Кабінеті продавця. Далі, за потребою, заповніть всі дані для доставки на сторінці редагування доставки і збережіть накладну.

Служба підтримки Нової пошти: 0-800-500-609 або 098-4-500-609

Служба підтримки Укрпошти: 0-800-300-545

Служба підтримки Meest: +380504327707,+380674327707, +380934327707, +380322327707

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
  1. Таня

  2. Опубліковано
  3. Оновлено

Коментарі