Bigl.ua
Розпочати розмову

Як працювати з негативними відгуками?

Усі відгуки, що відповідають правилам публікації відгуків на Bigl.ua - публікуються.

Якщо випадок, описаний у відгуку, мав місце, але у компанії і покупця різні точки зору на те, що сталося, Bigl.ua не приймає чиюсь сторону і не відхиляє відгук. Ми рекомендуємо вирішити ситуацію через діалог з покупцем.

Почніть процес «Проблема вирішена» — це візуалізація процедури, яка спрямована на згладжування негативного враження покупця від взаємодії з компанією. Прокоментуйте відгук і доброзичливо роз'ясніть ситуацію покупцеві, запропонуйте варіанти вирішення. Пам'ятайте, що при написанні коментаря ви звертаєтеся безпосередньо до покупця.

Якщо клієнт залишить коментар, на підставі якого фахівець по роботі з відгуками розуміє, що питання вирішене, такий відгук отримує позначку "Проблема вирішена" і не впливає на рейтинг. Якщо ви прокоментували відгук і запропонували рішення протягом 7 днів з моменту його отримання, але покупець не відреагував — модератор може присвоїти позначку "Проблема вирішена" на підставі вашого коментаря. Відгуки, що прокоментовані компанією пізніше 7 днів з моменту їх отримання, без реакції покупця не зможуть отримати позначку "Проблема вирішена" на підставі коментаря компанії.

З нашої практики, при своєчасному і клієнтоорієнтованому підході компанія може за допомогою коментарів змінити негативний відгук. Відгук з вирішеною проблемою публікується на Bigl.ua без оцінки і не впливає на рейтинг компанії. При цьому він доступний для усіх відвідувачів майданчика і вказує на вашу готовність вирішувати проблеми покупців.

Як писати коментарі до відгуків?

 1. Пам'ятайте, що ваш коментар — це звернення до покупця і корисна інформація для потенційних клієнтів.
 2. Поясніть, які кроки ви маєте намір зробити, щоб поліпшити вашу роботу, щоб ситуація не повторилася.
 3. Рекомендуємо не сперечатися з враженням\думкою покупця, краще прислухайтеся до неї.
 4. За статистикою, 83% незадоволених покупців досить того, що продавець визнає допущену помилку і перепросить. 
 5. Якщо критика конструктивна — прийміть її до уваги і подякуйте покупцю.

Ми можемо відхилити відгук тільки в тому випадку, якщо покупець, який написав цей відгук, звернеться з таким проханням з електронної адреси, що вказана в замовленні.

Запити на оскарження відгуків, що були написані понад місяць з моменту їх публікації, не розглядаються.

Оскільки фахівці розглядають відгуки в порядку черги, просимо вас в разі позитивного завершення процесу в коментарях, написати нам на пошту skk@bigl.ua лист з темою "Проблема вирішена", і дана позначка буде присвоєна в максимально короткі терміни.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
 1. Tatiana

 2. Опубліковано
 3. Оновлено

Коментарі

 1. александр солонский

  Проблема решена  прошу удалить негативный отзыв о товаре  продавца VITRINA-AUTO™