Bigl.ua
Розпочати розмову

Як залишити відгук продавцю?

Відгуки — це чесний і ефективний спосіб обмінюватися досвідом з іншими покупцями Bigl.ua. Щоб дати повну оцінку продавцеві, висловіть вашу думку про його роботу в цілому, а не тільки про замовлений товар.
 Залишити відгук можуть всі покупці, які оформили замовлення через кошик. Кнопки для написання відгуків активні в Кабінеті покупця, в розділі Мої замовлення, а також в історії обробки кожного замовлення. Після написання відгуку, замість кнопки Залишити відгук буде відображатися встановлена оцінка.

 Якщо ви не залишили відгук за допомогою кнопки, на ваш e-mail через деякий час надійде лист-нагадування з посиланням для його написання. Посилання в листі не має терміну дії, тому ви можете залишити відгук в будь-який зручний для вас час. 

Всі відгуки модератор перевіряє на відповідність правилам, тому вони публікуються не відразу.

Щоб видалити або змінити відгук - напишіть на skk@bigl.ua лист з електронної пошти зазначеної в замовленні, повідомивши номер вашого замовлення.

Вибрати файли або перетягніть файли
Це допомогло?
Так
Ні
 1. Tatiana

 2. Опубліковано
 3. Оновлено

Коментарі

 1. Михаил

  Спасибо! Товар отправили вовремя. На 3 день получил. Буксировочный крюк на Опель вектра В подошёл. Все соответствовало описанию. 

 2. Орест Климко

  Замовлення отримав швидко,претензій та нарікань нема.дякую

 3. Виктория Фролова

    

 4. Виталий Диса

  Дякую посилку отримав захисне скло просто супер, дякую вам за вашу працю ,продавець був ввічливим і відповів на всі мої питання, на вашому сайті замовляю не вперше тому ставлю вам 10 з десяти.